Події

Збірна України неприємно здивувала першим матчем на Євро-2024 з Румунією: відео голів

Команда Реброва зазнала поразки, за всіма статтями програвши румунам.

Збірна України з футболу програла збірній Румунії у матчі 1-го туру групового турніру Євро-2024 з рахунком 0:3. Це найбільша поразка української команди за історію виступів на чемпіонатах Європи. Команда Реброва виглядала дуже слабко та заслужено програла.

У перші хвилини Україна помітно тримала м’яч та шукала варіанти атаки – володіння було приблизно 24% на 76% на користь українців.

Однак на 29-й хвилині стався гол після помилки українського захисту: голкіпер Лунін вибив під тиском м’яч прямо на Денніса Мана, який віддав на Миколі Станчу – 1:0.

У другому таймі Україна пропустила ще двічі. На 52-й Резван Марін пробив здалеку в дальній нижній лівий – 2:0. Психологічно добив українців на 57-й Дрегуш: після кутового Ман прострілив з меж штрафного майданчика, а автор гола буквально перевів м’яч у порожні ворота – 3:0.

Українська збірна, незважаючи на висококласний підбір гравців, не змогла нічого організувати в атаці і завдала лише одного удару у ворота суперника.