В Україні синоптика оштрафували через “погану погоду”
У суді працівниця гідрометцентру визнала свою провину. У Тернополі співробітницю обласного гідрометцентру оштрафували за незаконну видачу документів про несприятливі погодні умови. Жінка
Read More