Щойно! Стало відомо, чому Усик насправді звільнив чемпіонські титули
Стало відомо, чому Усик насправді звільнив чемпіонські титули.
Деталі
Директор команди Олександра Усика Сергій Лапін в коментарі для ESPN розповів про рішення українського чемпіона звільнити титули.
За словами спеціаліста, Усик зробив це для того, щоб Ентоні Джошуа отримав можливість поборотися за пояси та знову об’єднати їх.
«Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було ухвалене з урахуванням майбутнього надважкої ваги.
Олександр звільнив титули санкціонуючої організації, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову об’єднати їх.
Що ж до самого Олександра, то його метою завжди було завершити легендарну кар’єру фінальними боями у Сполучених Штатах, де він хоче написати останню главу своєї боксерської спадщини».
Ентоні Джошуа, нагадаємо, наразі тренується зі штабом Усика під час підготовки до наступного бою.
