Шість годин у швидкій: переможниця шоу “Холостяк” потрапила до лікарні
Олександра Шульгіна поскаржилася на різке погіршення свого здоров’я.
Переможниця першого сезону популярного телешоу “Холостяк” Олександра Шульгіна поскаржилася на проблеми зі здоров’ям.
Молода мама, яка зараз мешкає у США, поділилася своєю історією на сторінці в Instagram.
За словами блогерки, їй раптово стало зле, і довелося викликати швидку допомогу.
“Раптово стало зле. Відчула слабкість, втому, напругу в м’язах. Шість годин провели в швидкій”, — повідомила вона.
Пізніше вона повідомила, що “розуміє з точки зору психосоматики, що з нею сталося”. За словами блогерки, вона “багато на себе взяла”.
“У якийсь момент я взяла на себе занадто багато. Робота, діти, сім’я та сестра, яка приїхала до мене, і мені шалено хочеться проводити з нею час, ми дуже пізно лягали спати. Я, банально кажучи, не висипалася цими днями. І організм сказав: “Відпочинь”, — пояснила блогерка.



