Події

“Я не розумію. Чому?” Реброва обурили вболівальники збірної України

Головний тренер збірної України Сергій Ребров не здивувався з того, що його команда зіткнулася із серйозними труднощами у матчі з Мальтою у відборі чемпіонату Європи-2024. Наставник “синьо-жовтих” наголосив, що його підопічні проводили третю зустріч за останні 10 днів, а суперник чудово захищався.

Про це Ребров заявив на пресконференції після поєдинку у Трнаві. 49-річний фахівець зізнався, що його потішила реакція футболістів на серйозну розмову в перерві гри. Він також висловив незгоду з тим, що багато вболівальників збірної України вважали мальтійців слабким суперником.

"Я не розумію. Чому?" Реброва обурили вболівальники збірної України

“Важко грати три гри за 10 днів. Ми знали, що буде важка гра. Як і з Північною Македонією, впевнено виглядали у другому таймі. Було важливо взяти три очки та рухатися далі. З такими командами нам важко грати, бо у них дуже компактна оборона. Вони дуже багато сил витратили у першому таймі. Добре, що ми створювали моменти у другому таймі. Так, згоден, що ми мали забивати більше. Я знаю, що в Україні всі чекали 5:0, 6:0, але зараз усі навчилися оборонятися. Так, Англія перемогла 4:0, але вони забили швидкий гол. Я не здивований, що вийшла важка гра. Я не розумію, чому в Україні всі вважають, що ми маємо всіх виносити по 3-4:0. Чому?” – сказав Ребров.