Відзнаку більше не вручатимуть: що буде з повернутим Зеленським орденом
Орден Білого Орла, який президент України Володимир Зеленський повернув Польщі, передадуть на зберігання до Управління нагород та номінацій. Цю конкретну відзнаку більше нікому не вручатимуть.
Про це заявив речник президента Польщі Рафал Леськевич, передає Polsat News. За його словами, нагороду вже доставили до Канцелярії президента Польщі. Там її зберігатимуть як найвищу державну відзнаку країни.
Леськевич також наголосив, що рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити Зеленського ордена не спрямоване проти українського народу та не означає зміни польської політики підтримки України у війні проти Росії.
Водночас речник повідомив, що Навроцький і представники його канцелярії не братимуть участі в майбутній конференції з відбудови України у Гданську, оскільки, за його словами, не отримали офіційного запрошення.
“Президент Кароль Навроцький не отримував запрошення… тому ні президент, ні будь-хто з чиновників з офісу глави держави не буде на цій конференції”, — зазначив він.
